تبلیغات
مرکزپیش دانشگاهی دهخدا - سخنی با نفرات برتر آزمون سراسری ۱۳۸۶

سخنی با نفرات برتر آزمون سراسری ۱۳۸۶

شنبه 20 مرداد 1386

* نفر اول کنکور ریاضی:

 

اعتقادی به مراکز انتخاب رشته ندارم / دانشگاه شریف را انتخاب می کنم تا به دانشگاههای خارج راه یابم دانشگاه صنعتی شریف می تواند فرصتی را برای ادامه تحصیل در خارج از کشور فراهم کند و به همین دلیل این دانشگاه را انتخاب می کنم.

نوید نادری علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در هنگام تحصیل تنها در دو درس از کلاس های تست زنی و کنکور استفاده کردم و بیشترین عامل موفقیتم را در تلاش و تعیین هدف می دانم.

وی در مورد انتخاب رشته کنکور گفت: رشته مهندسی برق در دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان اولین انتخاب در نظر دارم و  اطلاعات لازم را در زمینه این رشته از طریق مجلات و سایت های اینترنتی به دست آورده ام.

رتبه اول گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در کنکور 86 دانشگاه صنعتی شریف را بهترین دانشگاه فنی کشور دانست و افزود: دانشگاه صنعتی شریف ارتباطات خوبی با دانشگاه های خارج از کشور دارد و همین امر می تواند زمینه مناسب برای ادامه تحصیل در خارج از کشور را فراهم کند.

وی که با معدل 93/19 در دوره پیش دانشگاهی موفق به کسب بالاترین رتبه کنکور در گروه ریاضی شده است، گفت: اعتقادی به موسسات انتخاب رشته کنکور ندارم و در انتخاب رشته بدون کمک از این موسسات اقدام می کنم. 

                                                                                        

* نفر اول کنکور تجربی :

 

هیچ کلاس کنکوری نرفتم / دانشگاه تهران را انتخاب می کنم

نفر اول گروه علوم تجربی کنکور 1386 با بیان اینکه با تکیه بر تلاش خود به موفقیت دست یافته است، گفت : اولویت اولم برای انتخاب رشته در کنکور، رشته پزشکی دانشگاه تهران در گروه متمرکز و رشته بیوتکنولوژی در گروه نیمه متمرکز است.

شهرام رحیمی دهگلان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود:  دانشگاه تهران از سطح علمی بالایی برخوردار است ضمن اینکه برای پذیرفته شدگان شهرستانی امکانات رفاهی و خوابگاهی بیشتری دارد.

نفر اول گروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور سراسری اظهار داشت: برای انتخاب رشته به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از کمک کارشناسان نیز استفاده می کنم.

وی در خصوص عوامل موفقیت خود در کنکور افزود: تنها دلیل موفقیتم لطف خدا بود. تصور چنین رتبه ای را نداشتم. رحیمی گفت: در حین تحصیل از امکانات آموزشی هیچ کلاس کنکور و آموزشگاهی استفاده نکردم و به خود متکی بودم.

 

*نفر اول کنکور هنر : 

 

موسیقی را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کند

نفر اول کنکور هنر گفت : اولویت اولم در انتخاب رشته کنکور رشته موسیقی دانشگاه تهران خواهد بود.مهرداد غلامی در گفتگو با مهر افزود: حدود 9 سال است که در زمینه موسیقی فعالیت می کنم و مهمترین دلیل برای شرکت کردن در کنکور هنر ادامه تحصیل در این رشته است.

رتبه اول کنکور هنر گفت: در حین تحصیل تنها در یکی از دروس از کلاس های کنکور استفاده کردم و تلاش و همراهی خانواده مهترین دلیل موفقیتم بوده است .

--

ارسال شده در

دیدگاه ها : دیدگاه

نویسنده : شورش مرادی

صفحات وبلاگ

مطلب اخیر